OPIS INWESTYCJI

Osiedle Nowe Miłoszyce (w Miłoszycach, niedaleko Jelcza-Laskowic) – ETAP III , podobnie jak zakończony już ETAP II składa się z czterech domów w zabudowie szeregowej, wyposażonych w funkcjonalny garaż oraz użytkowe poddasze. Konstrukcja domów z pustaków ceramicznych, izolowanych 20 cm styropianem, z ocieplonym wełną mineralną poddaszem zapewniają doskonałą wydajność energetyczną. Dwuspadowy dach pokryty został ceramiczną dachówką w kolorze czerwonym, co komponuje się z jasnym kolorem elewacji oraz drewnianą podbitką.

Informacje i wizualizacje przedstawione na stronie mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być podstawą do dochodzenia roszczeń względem dewelopera.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zarezerwowania lokalu zapraszamy do kontaktu: 

tel. 536 688 228

kontakt@ghnbudownictwo.pl

 

 

Wnętrze domu podzielone zostało na część ogólnodostępną i prywatną, zgodnie z podziałem na parter i poddasze. W części ogólnodostępnej zaprojektowano część wejściową z wiatrołapem, holem, łazienką i schodami prowadzącymi na poddasze. W domu znajduje się przestronny garaż na jeden samochód. W dalszej części domu znajduje się ustawny salon z jadalnią oraz wygodny aneks kuchenny. Z salonu przejdziemy do przydomowego ogrodu.

Część prywatna, zlokalizowana na piętrze, obejmuje przedpokój, 3 sypialnie, główną łazienkę oraz pomieszczenie pralni z piecem gazowym c.o.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA BUDYNKU

fundamenty: BETONOWE
ściany zewnętrzne: POROTHERM 25cm + STYROPIAN TERMO ORGANIKA
rodzaj stropu: TERIVA I
elewacje: TYNK STRUKTURALNY
pokrycie dachu: DACHÓWKA CERAMICZNA


LOKALIZACJA

Nowe Miłoszyce to osiedle położone w niezwykle urokliwej i bardzo zielonej części Miłoszyc, oddalonych o 15 km od Wrocławia oraz 4 min. jazdy samochodem od Jelcza Laskowic. Osiedle powstaje przy ul. Harcerskiej, która na odcinku kilkudziesięciu metrów łączy się z ul. Wrocławską, jedną z głównych ulic Miłoszyc, stanowiącą bezpośrednią drogę wylotową do Wrocławia.

Osiedle Nowe Miłoszyce charakteryzuje się niską zabudową, co idealnie wpasowuje się w otoczenie domków jednorodzinnych, znajdujących się zarówno w bliższym jak i dalszym sąsiedztwie. Bliskość lasu i rozległych terenów zielonych sprawiają, że położenie nowego osiedla to doskonała propozycja dla osób ceniących aktywny wypoczynek, przejażdżki rowerowe lub spacery.

W pobliżu osiedla znajduje się duży market spożywczy, zaś w centrum Jelcza Laskowic, oddalonych o kilka min. jazdy samochodem znajdziemy duże centrum handlowe, market budowlany, jak również basen i centrum rekreacyjno-sportowe. Miasto od niedawna dysponuje również wyremontowanym dworcem kolejowym, który zapewnia szybkie połączenie kolejowe m.in. z Wrocławiem.

 

 

BUDYNEK 3 - LOKAL 1
POW. DZIAŁKIPOW. CAŁKOWITA LOKALUCENA
356.0 m2120.36 m2--REZERWACJA

 

BUDYNEK 3 - LOKAL 2
POW. DZIAŁKIPOW. CAŁKOWITA LOKALUCENA
161.0 m2120.36 m2--SPRZEDANY

 

BUDYNEK 4 - LOKAL 1
POW. DZIAŁKIPOW. CAŁKOWITA LOKALUCENA
161.0 m2120.36 m2--SPRZEDANY

 

 

BUDYNEK 4 - LOKAL 2
POW. DZIAŁKIPOW. CAŁKOWITA LOKALUCENA
292.0m2120.36 m2--SPRZEDANY