OPIS INWESTYCJI
LOKALIZACJA
PLAN OSIEDLA


OPIS INWESTYCJI

ETAP I i II Osiedla Nowe Miłoszyce składa się z czterech atrakcyjnych domów parterowych w zabudowie szeregowej, wyposażonych w funkcjonalny garaż oraz użytkowe poddasze. Konstrukcja domów z pustaków ceramicznych, izolowanych 20 cm styropianem zapewnia doskonałą wydajność energetyczną. Dwuspadowy dach pokryty został ceramiczną dachówką w kolorze czerwonym, co komponuje się z jasnym kolorem elewacji oraz drewnianą podbitką.

Wnętrze domu podzielone zostało na część ogólnodostępną i prywatną, zgodnie z podziałem na parter i poddasze. W części ogólnodostępnej zaprojektowano część wejściową z wiatrołapem, holem, WC i schodami prowadzącymi na poddasze. W domu znajduje się przestronny garaż na jeden samochód. W dalszej części domu znajduje się ustawny salon z kominkiem i jadalnią oraz wygodny aneks kuchenny. Z salonu przejdziemy do przydomowego ogrodu.

Część prywatna, zlokalizowana na piętrze, obejmuje przedpokój, 3 sypialnie, wspólną łazienkę oraz pomieszczenie pralni z piecem gazowym c.o.

 


LOKALIZACJA

Nowe Miłoszyce to osiedle położone w niezwykle urokliwej i bardzo zielonej części Miłoszyc, oddalonych o 15 km od Wrocławia oraz 4 min. jazdy samochodem od Jelcza Laskowic. Osiedle powstaje przy ul. Harcerskiej, która na odcinku kilkudziesięciu metrów łączy się z ul. Wrocławską, jedną z głównych ulic Miłoszyc, stanowiącą bezpośrednią drogę wylotową do Wrocławia.

Osiedle Nowe Miłoszyce charakteryzuje się niską zabudową, co idealnie wpasowuje się w otoczenie domków jednorodzinnych, znajdujących się zarówno w bliższym jak i dalszym sąsiedztwie. Bliskość lasu i rozległych terenów zielonych sprawiają, że położenie nowego osiedla to doskonała propozycja dla osób ceniących aktywny wypoczynek, przejażdżki rowerowe lub spacery.

W pobliżu osiedla znajduje się duży market spożywczy, zaś w centrum Jelcza Laskowic, oddalonych o kilka min. jazdy samochodem znajdziemy duże centrum handlowe, market budowlany, jak również basen i centrum rekreacyjno-sportowe. Miasto od niedawna dysponuje również wyremontowanym dworcem kolejowym, który zapewnia szybkie połączenie kolejowe m.in. z Wrocławiem.

 


PLAN OSIEDLA