OPIS INWESTYCJI

Inwestycja zlokalizowana ok. 20 km od Wrocławia, w Miłoszycach niedaleko Jelcza-Laskowic zakłada budowę wolnostojących domów jednorodzinnych o powierzchni 91.6 m kw. Każdy dom będzie umiejscowiony w centrum ponad 500-metrowej działki, co sprawia, że jest to idealna inwestycja dla osób ceniących przestrzeń i wygodę. Urokliwa, zielona, pełna energii okolica to również wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi.

Każdy dom posiada aż 3 sypialnie, 2 łazienki i ponad 30-metrowy pokój dzienny! Jak zmieściliśmy aż tyle na tak kompaktowej powierzchni? Do projektu podeszliśmy z pasją i mocnym postanowieniem, że nasz dom ma łączyć w sobie 3 cechy: ergonomię, funkcjonalność i łatwość dostępu do wszystkich pomieszczeń. Wyjście na ogród od strony południowej, granitowe parapety zewnętrzne i wewnętrzne, ocieplenie o grubości 20 cm, a nawet możliwość adaptacji poddasza, co pozwala na praktyczne wykorzystanie dodatkowej przestrzeni, dwuspadowy dach pokryty dachówką oraz dźwiękoszczelne, trójszybowe okna to u nas standard.

Pomieszczenia użytkowe:
1 . przedsionek 5.0 m²
2 . łazienka 1.8 m²
3 . łazienka 4.2 m²
4 . sypialnia 13.0 m²
5 . sypialnia 11.1 m²
6 . sypialnia 10.1 m²
7 . korytarz 3.8 m²
8 . pokój dzienny 30.5 m²
9 . kuchnia 7.1 m²

Razem: 86.6 m²

10. kotłownia 5.0 m²

Powierzchnia całkowita lokalu: 91.6 m²

 


PLAN OSIEDLA

 

 

Informacje i wizualizacje przedstawione na stronie mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być podstawą do dochodzenia roszczeń względem dewelopera.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zarezerwowania lokalu zapraszamy do kontaktu: 

tel. 536 688 228

kontakt@ghnbudownictwo.pl


ZDJĘCIA Z BUDOWY